Info

Vzhľadom k aktuálnej situácii prichádza SunDance Festival v roku 2020 v limitovanej edícii pre 1000 návštevníkov denne na tradičnom mieste v r.o. Zemplínska šírava – Lúč počas 3 dní.

Vypočuli sme Vaše hlasy v ankete a Vaša podpora a záujem rozhodli.

Na základe opatrení a nariadení krízového štábu, ktorý povolil podujatia pre 1000 návštevníkov od 1.7.2020, si spolu užijeme overenú SunDance atmosféru s 1x Main Stage (SK/CZ Line up) + PartyBoat (party plavby loďou okolo Šíravy s Vašimi obľúbenými DJs) a 3 dni tanečnej hudby spojené s rekreáciou pri vode na pláži.

23.-26.7. SunDance

Festival 2020: Limited (každý deň od 18:00 do 5:00)

1x Main Stage •
PartyBoat • 3 Days • 40+ DJs • VIP Terrace • Chill Zone • Street Food Zone


UPOZORNENIE:
2-dňové permanentky zakúpené v pôvodnom predpredaji sú platné pre túto limitovanú edíciu na dni piatok a sobota. V prípade, že Vám limitovaná verzia festivalu nevyhovuje, vstupenky je možné refundovať v plnej sume cez nášho predajcu ticketportal.sk do 30.6.2020 vrátane. Tieto vstupenky neplatia pre SunDance Festival 2021.

***Vstupenky na jednotlivé PartyBoats sú spustené samostatne***

O SUNDANCE

SunDance je jedinečný letný open air festival svojho druhu na východnom Slovensku, s vystúpením popredných slovenských a svetovo známych zahraničných DJov, live hudobníkov a artistov, zameraný na aktuálnu elektronickú tanečnú hudbu.

Od roku 2008 priniesol už niekoľko zvučných mien, z ktorých viaceré vystúpenia boli vôbec prvýkrát na Slovensku, čo len zvyšuje exkluzivitu a popularitu festivalu.

Počas jednotlivých ročníkov festivalu stúpa jeho návštevnosť, celkové meno značky a navštevuje ho publikum z celého Slovenska, ktoré si obľúbilo spojitosť festivalu s letnou rekreáciou pri vode na pláži, čím potvrdzuje jeho obľúbenosť a stabilitu, ktorú si získal.

Na jednotlivých ročníkoch mimo iných vystúpili: Nicky Romero (NL), Tujamo (GER), Michael Calfan (FR), Dimitri Vangelis & Wyman (SWE), Merk & Kremont (IT), Kryder (UK), Thomas Gold (GER), DJ EKG, Milan Lieskovský, Robert Burian a ďalší.

Svojou návštevnosťou na 10. ročníku v roku 2017 si aj druhý rok v rade udržal pozíciu - najväčší open air festival elektronickej tanečnej hudby na Slovensku.

 

O LOKALITE

Zemplínska Šírava - je jednou z najväčších a najnavštevovanejších rekreačných oblastí na Slovensku a zároveň patrí aj k najteplejším oblastiam na našom území.

Nebývalé množstvo tropických dní a nocí urobilo z tejto druhej najväčšej vodnej plochy Slovenska letné turistické centrum oddychu a zábavy s celorepublikovým významom.

Areál festivalu je situovaný hneď nad verejnou plážou, ktorá je počas jeho konania k dispozícii ako stanové mestečko. Stredisko Lúč zároveň ponúka rôzne športové a rekreačné aktivity ako sú tenisové kurty, plavby motorovým člnom, vodné bicykle a ďalšie, ktoré návštevníci počas festivalu radi využívajú.

 

ODOBERAJ AKTUÁLNE INFO A BUĎ VŽDY INFORMOVANÝ AKO PRVÝ!

image image

Vstupenkyseparator

Normal Vstup

9,90 € / Zemplinská Šírava - Lúč
Kúpiť vstupenky

VIP vstup

19,90 € / Zemplinská Šírava - Lúč
Kúpiť vstupenky
* Separátny priestor a vstup + najlepší výhľad na STAGE

PartyBoat
+ 2 dňová NORMAL vstupenka

Zemplinská Šírava - Lúč
Kúpiť vstupenky
* party plavba s DJom okolo Šíravy

PartyBoat
+ 2 dňová VIP vstupenka

Zemplinská Šírava - Lúč
Kúpiť vstupenky
* party plavba s DJom okolo Šíravy
image image