Info

O  SUNDANCE

SunDance je jedinečný letný open air festival svojho druhu na Slovensku,
s vystúpením popredných slovenských, českých a zahraničných DJov, live hudobníkov a artistov, zameraný na aktuálnu elektronickú tanečnú hudbu.

Počas dvoch festivalových dní prináša 3x Stage, PartyBoats - party plavby loďou okolo Šíravy s DJimi, ktoré ponúka ako jediný festival na Slovensku. K tomu návševníkom ponúka dychberúcu Pyro/FXs show, štýlovú VIP terasu, chill zónu, stanovanie pri vode na pláži, ktorým spája letnú rekreáciu s festivalovým zážitkom.

Na jednotlivých ročníkoch sa viackrát predstavili svetové mená, ktoré prinesol premiérovo na Slovensko a mimo iných to boli: Nicky Romero (NL), Tujamo (GER), Deniz Koyu (GER), Marcel Woods (NL), Michael Calfan (FR), Kryder (UK), StadiumX (HU), Dimitri Vangelis & Wyman (SWE), Promiseland (IT), Thomas Gold (GER), Merk & Kremont (IT), Will K (AUS), Jewelz & Sparks (GER), Valentino Kanzyani (SLO), Offaiah (USA), CID (USA), Peter Makto (HU), Leftwing:Kody (UK), Andrew Meller (SRB) a ďalší.

LOKALITA

Zemplínska Šírava je jednou z najväčších a najnavštevovanejších rekreačných oblastí na Slovensku a zároveň patrí aj k najteplejším oblastiam na našom území. Nebývalé množstvo tropických dní a nocí urobilo z tejto druhej najväčšej vodnej plochy Slovenska letné turistické centrum oddychu a zábavy, kde si návštevníci popri SunDance Festival môžu užiť Thermalpark Šírava, blízke Vinnianske jazero, lunapark, vonkajšie bazény na pláži alebo ďalšie vodné atrakcie. 

CAMPING

Beach Village - stanovanie na pláži priamo v stredisku konania festivalu.
Vybudované sprchy, toalety, elektrické pripojenie.
Karavan Village – miesto pre karavany na pláži. Osvetlenie, elektrické pripojenie.

Viac info čoskoro.

PRAVIDLÁ

Viac info čoskoro.

GASTRO

REGISTRÁCIA SPUSTENÁ.
V prípade záujmu o prenájom predajného miesta počas festivalu nás kontaktujte mailom: info@njoyagency.sk