Info

O SUNDANCE

SunDance je jedinečný letný open air festival svojho druhu na východnom Slovensku, s vystúpením popredných slovenských a svetovo známych zahraničných DJov, live hudobníkov a artistov, zameraný na aktuálnu elektronickú tanečnú hudbu.

Od roku 2008 priniesol už niekoľko zvučných mien, z ktorých viaceré vystúpenia boli vôbec prvýkrát na Slovensku, čo len zvyšuje exkluzivitu a popularitu festivalu.

Počas jednotlivých ročníkov festivalu stúpa jeho návštevnosť, celkové meno značky a navštevuje ho publikum z celého Slovenska, ktoré si obľúbilo spojitosť festivalu s letnou rekreáciou pri vode na pláži, čím potvrdzuje jeho obľúbenosť a stabilitu, ktorú si získal.

Na jednotlivých ročníkoch mimo iných vystúpili: Nicky Romero (NL), Tujamo (GER), Michael Calfan (FR), Dimitri Vangelis & Wyman (SWE), Merk & Kremont (IT), Kryder (UK), Thomas Gold (GER), DJ EKG, Milan Lieskovský, Robert Burian a ďalší.

Svojou návštevnosťou na 10. ročníku v roku 2017 si aj druhý rok v rade udržal pozíciu - najväčší open air festival elektronickej tanečnej hudby na Slovensku.

 

O LOKALITE

Zemplínska Šírava - je jednou z najväčších a najnavštevovanejších rekreačných oblastí na Slovensku a zároveň patrí aj k najteplejším oblastiam na našom území.

Nebývalé množstvo tropických dní a nocí urobilo z tejto druhej najväčšej vodnej plochy Slovenska letné turistické centrum oddychu a zábavy s celorepublikovým významom.

Areál festivalu je situovaný hneď nad verejnou plážou, ktorá je počas jeho konania k dispozícii ako stanové mestečko. Stredisko Lúč zároveň ponúka rôzne športové a rekreačné aktivity ako sú tenisové kurty, plavby motorovým člnom, vodné bicykle a ďalšie, ktoré návštevníci počas festivalu radi využívajú.

 

ODOBERAJ AKTUÁLNE INFO A BUĎ VŽDY INFORMOVANÝ AKO PRVÝ!

image image

Vstupenkyseparator

Normal Vstup

12,99 € / Zemplinská Šírava - Lúč
Kúpiť vstupenky

VIP vstup

26,99 € / Zemplinská Šírava - Lúč
Kúpiť vstupenky
* Separátny priestor a vstup + najlepší výhľad na STAGE

PartyBoat
+ 2 dňová NORMAL vstupenka

19,99 € / Zemplinská Šírava - Lúč
Kúpiť vstupenky
* party plavba s DJom okolo Šíravy

PartyBoat
+ 2 dňová VIP vstupenka

29,99 € / Zemplinská Šírava - Lúč
Kúpiť vstupenky
* party plavba s DJom okolo Šíravy
image image